ایده‌های خلاقانه برای کاغذ دیواری خانه

0

کاغذ دیواری همواره روح و حس زندگی را به خانه‌های ما می‌آورند و هم‌اکنون با توجه به تنوع و گستردگی بسیار زیادشان، طرفداران فراوانی را نیز به خود اختصاص داده‌اند. به همین بهانه، ما نیز در این مقاله قصد داریم تا ایده‌های برتر کاغذدیواری را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس تا پایان با ما بمانید!

 

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا ایده‌های برتر کاغذ دیواری در سال ۲۰۱۷ را به شما دوستان خوش‌سلیقه و مشکل‌پسند معرفی کنیم. ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 

۱-  کاغذ دیواری با طرح‌های هندسی

کاغذدیواری‌هایی که در طرح زمینه‌شان از اشکال هندسی بهره می‌گیرند، با الگوهای تمیز و ساده‌شان ظاهری منظم را در محیط خانه جاری می‌سازند. یکپارچگی طرح‌های هندسی، الگوهای مدرن را در کنار مفاهیم قومی و نژادی گرد هم می‌آورد. برای تاثیرگذاری بیشتر، این طرح‌ها را در بخش‌ها و اتاق‌های کوچک و راهروها مورد استفاده قرار دهید. اگر هم به دنبال شیک شدن فضای داخلی ساختمان هستید، رنگ‌های یکپارچه را در طرح‌های کاغذ دیواری فضای مورد نظر خود به کار بگیرید، بالاخص در اتاق‌های خواب! همچنین برای ایجاد ظاهری پیچیده، می‌توانید این کاغذدیواری‌ها را هم‌زمان بر روی دیوار و سقف نصب کنید.

کاغذدیواری‌هایی با طرح‌های هندسی، حس تازگی و سرزندگی را در محیط جاری می‌سازند!

ایده‌های خلاقانه برای کاغذ دیواری خانه

۲- کاغذ دیواری با طرح مدرن استوایی:

کاغذدیواری‌هایی با طرح استوایی در سال ۲۰۱۷ شکل جسورانه‌تر و مدرن‌تری را به خود گرفته‌اند. به‌طور عمده، پس‌زمینه تیره در این نوع از کاغذدیواری‌ها باعث بزرگ‌تر و خاص‌تر دیده شدن عناصری نظیر نخل‌ها، برگ درختان موز و حیوانات بازیگوش جنگل می‌شود. کاغذدیواری‌های مدرن استوایی در بین ایده‌های برتر کاغذ دیواری سال ۲۰۱۷ از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و شاید بتوان گفت که امسال، سال اقبال این سبک است!

شاید براتون جالب باشه:
۶ دلیل برای استفاده از دکوراسیون داخلی سفید در خانه

اگر حاضر نیستید که منزل خود را به‌قصد ماجراجویی در طبیعت ترک کنید؛ این کاغذدیواری‌ها طبیعت را به خانه‌های گرمتان می‌آورند!

ایده‌های خلاقانه برای کاغذ دیواری

۳-  کاغذ دیواری با الهام از هنر:

کی از ایده‌های برتر کاغذدیواری، طرح‌هایی با الهام از سبک‌های هنری بوده که در سال ۲۰۱۷ موردتوجه بسیار از علاقه‌مندان واقع‌شده است! این نوع کاغذدیواری‌ها مانند یک اثر هنری بر روی دیوار، هنرنمایی می‌کنند. نقش‌هایی نظیر موج آب و همچنین طرح‌های معنا‌گرا در این سبک از کاغذدیواری‌های هنری، کاربرد فراوانی دارند و در تمامی قسمت‌های ساختمان از راهروها گرفته تا اتاق‌های خواب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با این کاغذدیواری‌ها، نیازی به صرف هزینه‌های سنگین به منظور خرید تابلوهای هنری نخواهید داشت!

کاغذ دیواری خانه

۴ – کاغذ دیواری با طرح قدیمی اما به سبک مدرن

در چند سال اخیر، بسیاری از طرح‌های دهه ۶۰ میلادی، دوباره در حال جان گرفتن و مد شدن هستند، از پنل‌های چوبی گرفته تا طرح‌های گل‌دار! ازاین‌رو تمامی تفکرات جدید نیم‌قرن اخیر با سبک‌های سنتی و قدیمی درهم‌ آمیخته شده و سبکی به نام «محصول یا شیوه معاصر» را ایجاد کرده‌اند. بهترین راه و شیوه برای افزایش جلوه‌گری این نوع کاغذدیواری‌ها استفاده از نقش‌های سنتی، مثل طرح‌های سنتی پارچه‌ها است که احساس مدرن بودن و پیچیدگی را هم‌زمان القاء می‌کند!

این سبک از کاغذدیواری‌ها، فضای سنتی و مدرن را همزمان به خانه‌های شما دعوت میکنند!

کاغددیواری

۵ – کاغذ دیواری با نقش‌هایی به طرح فلز

طرح‌های با نقوش فلزی که تا چندی پیش در وسایل گوناگون منزل نظیر مبلمان و … مورد استفاده قرار می‌گرفتند، دوباره در حال بازگشت و جان گرفتن هستند و تاکنون طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده‌اند؛ البته این بار در کاغذدیواری‌ها.

شاید براتون جالب باشه:
چطور با تابلو نقاشی خانه‌ای زیباتر داشته باشیم؟

انسان‌ها قرن‌ها است که از اشیایی با طرح‌های طلاکاری شده برای تزیین دکوری‌های خود استفاده می‌کنند و اکنون نیز می‌توانند گرما و عمق آن طرح‌ها را بر روی دیوارهای منزل و محیط‌های کاری خود بیاورند. به همین منظور در کاغذدیواری‌های با نقش‌های فلز؛ طرح‌های جسورانه، شیک و برگرفته‌شده از هنر «آرت – دکو» استفاده می‌شود!

این سبک از ایده‌های کاغذ دیواری را مورد استفاده قرار دهید تا گرمابخش محیط موردنظرتان باشند!

کاغد دیواری

۶- کاغذ دیواری با طرح تاروپود

کاغذدیواری‌های با طرح تاروپود، قصد دارند تا نقشی کلیدی را در بازار کاغذدیواری‌ها بازی کنند و به‌زودی جای خود را در اکثر منازل و ساختمان‌ها باز خواهند کرد! این سبک از کاغذدیواری‌ها علاوه بر سادگی و زیبایی منحصربه‌فردشان، حس و حال دوستانه‌ای را در محیط جاری می‌سازند. کاغذدیواری‌های با طرح تاروپود، در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی موجود هستند و شما می‌توانید برحسب سلیقه، آن‌ها را در هر اتاق و قسمتی از ساختمان که دوست دارید، مورد استفاده قرار دهید.

نقش و نگارهای مرتب و منظم این نوع کاغذدیواری‌ها، تمامی فضاهای مورد نظر شما را به یک محیط جذاب و شیک تبدیل می‌کنند!

کاغددیواری

کاغذدیواری‌ها با توجه به سبک‌ها و طرح‌های بسیار متنوع‌شان، به‌راحتی می‌توانند حس و حال فضای داخلی ساختمان را تغییر دهند و امروزه نیز به‌عنوان یک عنصر جدایی‌ناپذیر در عرصه دکوراسیون داخلی به شمار می‌روند. شما هم اگر قصد دارید تا با استفاده از این عناصر فوق‌العاده جذاب و چشمگیر، به تزیین دکوراسیون داخلی ساختمان بپردازید؛ بهتر است در ابتدا نگاهی به ایده‌های برتر کاغذدیواری در سال ۲۰۱۷ بیندازید تا بتوانید با به‌کارگیری آن‌ها فضا و نمای داخلی ساختمان موردنظرتان را به شکلی امروزی و مدرن تزیین کنید.

شاید براتون جالب باشه:
دکوراسیون داخلی آبی چطور در خانه به کار می‌رود؟

 

پیشنهاد اسکای پیا برای شما:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید