آخر هفته های شاد با گروه تهران دابشو

0

آخر هفته ها زمان بسیار خوبی برای تفریح است. اما اغلب جوانان و خانواده ها نمی دانند چگونه یک سرگرمی متفاوت جذاب برای آخر هفته خود تدارک ببینند. به همین دلیل تصمیم گرفتم یک سرگرمی جدید را به شما معرفی کنم. تماشای کارتون های دوبله همزمان در پردیس قلهک!

اگر دارای فرزند هستید، شک نکنید که این تفریح مناسب شما است. اگرچه وقتی وارد سینما شوید متوجه تعداد زیادی از زوج های جوان و دانشجویان می شوید که با اشتیاق برای تماشای برنامه آماده شده اند.

 

دوبله همزمان چیست؟

برنامه دوبله همزمان گروه تهران دابشو که در سنما پردیس قلهک اجرا می شود، یک اجرای بسیار خاص و بی نظیر در ایران است. تهران دابشو نام گروهی از دوبلرهای کشور است که به سرپرستی هومن خیاط، برنامه های بسیار شاد دوبله همزمان یا دوبله زنده را اجرا می کنند. معمولا در طول هفته در صفحه اینستاگرام گروه تهران دابشو انیمیشن یا فیلمی که قرار است نمایش داده شود، معرفی می شود و تم خاصی هم اعلام می شود تا کودکان یا درصورت تمایل بزرگسالان متناسب با آن لباس بپوشند.

پس از تهیه بلیت و حضور در محل نمایش نیز می توانید لوازم جانی مربوط به فیلم را خریداری نمایید یا از مسئولان بخواهید صورت خود یا فرزندتان را گریم کنند.

برنامه اصلی دارای دو قسمت است. در بخش اول فیلم مورد نظر با دوبله گروه تهران دابشو نمایش داده می شود. در قسمت دوم، پس از پایان نمایش، دوبلرها با گریم فیلم روی صحنه می آیند و بخش هایی از فیلم را به صورت زنده دوبله می کنند و گاهی هم بجای دیالوگ های فیلم، جملات خنده دار بیان می کنند. این بخش از نمایش با رقص نور، آهنگ و شور و هیجان بسیاری همراه است. سوپرایزهای تولد نیز بخش دیگری از این برنامه است.

شاید براتون جالب باشه:
هنرهای هفتگانه چیست؟

پس از پایان نمایش نیز می توانید در لابی منتظر بمانید و با دوبلرها که بسیار صبور و خوش اخلاق هستند عکس یادگاری بگیرید.

تهران دابشو

 

تولد با تهران دابشویی ها

اگر قصد دارید یکی از دوستانتان را برای تولد سوپرایز کنید، یک کیک تولد کوچک تهیه کنی و نیم ساعت پیش از شروع نمایش یه بالکن سینما قلهک بروید و شماره صندلی و نام دوستتان را به مسئولین بگویید. زمان شروع برنامه دولبه هم زمان با دوربین و موبایل آماده باشید تا هومن خیاط به همراه کیک کنار صندلی دوستتان بیاید و او را سوپرایز کند.

تهران دابشو

آدرس سینما پریس قلهک

تهران- خیابان شریعتی- خیابان یخچال

در صورتی که وسیله نقلیه شخصی ندارید در ایستگاه مترو قلهک پیاده شوید. پس از حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی به سینما خواهید رسید.

به خاطر داشته باشید که اجرای گروه تهران دابشو تنها در روزهای پنج شنبه و جمعه انجام می شود.

برای ورود به سایت تهران دابشو اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید در اینستاگرام صفحه tehrandubshow را دنبال کنید تا از ساعت ها و برنامه های اجرا باخبر شوید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید