از رستوران گردان برج میلاد چه می دانید؟

0

سال ها است که برج میلاد به نماد شهر تهران تبدیل شده است. این برج مجلل دارای بخش های دیدنی متفاوتی است. اما یکی از مشهورترین قسمت های آن، رستوران گردان لوکس برج میلاد است. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از رستوران گردان برج میلاد در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورتی که هنوز تصمیم نگرفته اید به این رستوران سر بزنید یا خیر، راحت تر تصمیم گیری کنید.

 

رستوران گردان چیست؟

رستوران گردان برج میلاد، یک رستوران بسیار مجلل است که در بالاترین طبقه از این برج قرار دارد و وقتی بر روی صندلی های آن بنشینید، منظره ای بسیار زیبا از کل شهر را مشاهده خواهید کرد. اما نکته جالب تر این است که رستوران گردان برج میلاد در هر ساعت یک دور کامل به دور خود می چرخد. به این معنا که اگر یک ساعت از زمان خود را در این رستوران سپری کنید، می توانید کل شهر تهرا را از بالا تماشا کنید. جذاب ترین نکته در مورد رستوران گردون برج میلاد همین است. اما رستوران محلی برای صرف غذا نیز هست و از یک رستوران مجلل که بسیاری مواقع برای قرارهای کاری یا برگزاری جشن های مهم انتخاب می شود، انتظار می رود که غذاهای فوق العاده لذیذی داشته باشد. با این وجود اغلب افرادی که یک وعده غذا در رستوران گردان بر میلاد صرف کرده اند، معتقدند کیفیت غذاها با قیمت آن ها همخوانی ندارد و شایسته چنین رستورانی نیست! همچنین عده بسیاری از افرادی که تجربه صرف غذا در رستوران گردان برج میلاد را داشته اند، از تعطیلی زودهنگام این رستوران گله مند هستند.

شاید براتون جالب باشه:
۶ فوتبالیست رستوران‌دار از علی دایی تا مهدی طارمی

در نتیجه به نظر می رسد صرف غذا در رستوران گردان برج میلاد، تجربه جذابی از صرف یک وعده غذای معمولی، در یک رستوران شیک و نشستن در بالاترین طبقه برج میلا و تماشای شهر است.

رستوران گردان برج میلاد

ساعات سرو غذا در رستوران گردان برج میلاد

رستوران گردان برج میلاد هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵:۳۰ به سرو ناهار و از ساعت ۲۰ تا ۲۳ به سرو شام می پردازد. شام این رستوران به صورت بوفه بوده و با موسیقی زنده همراه است.

همچنین رستوران گردان برج میلاد در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰:۳۰ به سرو صبحانه می پردازد.

رستوران گردان برج میلاد

آدرس رستوران گردان برج میلاد

تهران، بزرگراه همت غرب، برج میلا، رستوران گردان برج میلاد

جهت ورود به سایت رستوران گردان برج میلاد می توانید اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید