شام آخر هفته در فود کورت راه چوبی تهران

0

خوب یا بد، این یک حقیقت است که غذا خوردن یکی از لذت بخش ترین تفریحات در سراسر جهان است. خوشبختانه در ایران نیز رستوران ها و کافی شاپ های بسیار باکیفیت و متنوعی مشغول به کار هستند که هر شخص بنا به سلیقه خود می تواند ساعتی را با دوستان و عزیزانش در این اماکن سپری نماید. مجموعه رستوران های راه چوبی، یکی از بهترین فودکورت های تهران است که باید حتما از آن دیدن کنید.

فود کورت راه چوبی

راه چوبی کجاست؟

اگر سری به بوستان مشهور تهران، یعنی پارک آب و آتش زده باشید، احتمالا در بخشی از مسیر خود با رستوران های راه چوبی برخورد داشته اید. مجموعه رستوران های راه چوبی که با نام فودکورت راه چوبی شناخته می شوند، به انواع متفاوتی از رستوران ها و فست فود فروشی هایی گفته می شود، که در فضایی بسیار زیبا و سرسبز در میان بوستان آب و آتش واقع شده اند.
برای صرف غذا در مجموعه راه چوبی چندین گزینه دارید. می توانید در یکی از بخش های خارجی و در فضای باز بنشینید یا آنکه در قسمت مسقف داخلی، میزی کنار یکی از پنجره های بزرگ را انتخاب کنید. فضای داخلی و خارجی فود کورت نیز به بخش های متفاوتی تقسیم شده اند که بنا به سلیقه خود می توانید محلی با زاویه دید زیبا انتخاب نمایید.
پس از آن که محل مناسبی برای نشستن انتخاب نمودید، نوبت سفارش غذا و نوشیدنی است. در حالت معمول حتی اگر دونفره هم برای صرف غذا یا خوراکی به رستورانی بروید، باید از قبل با یکدیگر توافق کنید که فست فود یا چلو کباب میل کنید یا به جای آن ها به کافی شاپ بروید. اما در راه چوبی این مشکلات را ندارید. زیرا مجموعه راه چوبی متشکل از انواع رستوران های متنوع است. می توانید از فروشگاه اختصاصی سالاد، یک غذای رژیمی تهیه کنید، فیش اند چیپس میل کنید، از کافه ویونا بستنی و نوشیدنی سفارش دهید، پیتزا انتخاب کنید و….
یک روز تعطیل به فود کورت راه چوبی بروید و از سفارش خود، فضای سبز زیبا و تفریح با دوستان و خانواده لذت ببرید.

شاید براتون جالب باشه:
از رستوران گردان برج میلاد چه می دانید؟

فود کورت راه چوبی

آدرس فود کورت راه چوبی

در صورتی که تمایل دارید از صرف غذا در مجموعه راه چوبی تهران لذت ببرید، به آدرس چهارراه جهان کودک به سمت اتوبان حقانی, بلوار شهیدی، دیدار جنوبی, انتهای بلوار مراجعه نمایید.
برای مشاهده وب سایت فود کورت راه چوبی اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید