لباس مناسب برای افراد چاق

0

در دنیا افرادی با اندام های متفاوت وجود دارند. برخی بسیار لاغر و برخی دارای اضافه وزن هستند. اما در این میان تنها عده محدودی هستند که اندامشان جلب توجه می کند و حتی توی ذوق می زند. تا به حال با خود اندیشیده اید که چرا برخی افراد با اینکه وزن زیادی ندارند، چاق به نظر می رسند و برخی از افراد دارای اضافه وزن، بسیار خوش تیپ و مناسب به نظر می آیند؟ تنها دلیل این امر آن است که افراد خوش تیپ می دانند چگونه لباس بپوشند تا ضعف های اندامشان را پوشانند. در ادامه چند ترفند شیک پوشی به افرادی که دارای اضافه وزن هستند می آموزم تا ظاهر مناسب تری داشته باشند.

لباس مناسب برای افراد چاق

افراد دارای اضافه وزن چه بپوشند؟

اگر دارای اضافه وزن باشید، حتما به دنبال راهی هستید تا اندامتان متناسب تر به نظر برسد. کافی است چند ترفند کوچک در انتخاب لباس به کار ببندید تا ظاهر مناسبی داشته باشید.

  • بسیاری از افراد دارای اضافه وزن، با این فرض که اگر لباس به بدنشان بچسبد، زشت دیده می شوند، لباس های بسیار گشادی به تن می کنند. باید بدانید که پوشیدن لباس تنگ یا گشاد به یک اندازه اندام شما را بد فرم جلوه می دهد. پس سعی کنید حتما لباس اندازه و مناسب بدن خود را خریداری نمایید.
  • حتما شنیده اید که لباس مشکی انسان را لاغرتر نشان می دهد. دلیل این امر آن است رنگ های روشن سایه ها و برجستگیهای بدن را بیشتر نشان می دهند. پس لباس هایی با رنگ های تیره خریداری نمایید.
  • یکی از راه های لاغرتر دیده شدن بدنتان آن است که خود را کشیده تر نشان دهید. بدین منظور لباس هایی با راه راه های عمودی بپوشید.
  • از لباس های یقه هفت استفاده کنید تا حالت کشیده تر و ظریف تری به قسمت گردن و بالا تنه شما بدهند.
شاید براتون جالب باشه:
مراقبت از پوست و مو

لباس مناسب برای افراد چاق

  • همین حالا مانتو، ژاکت و به طور کلی لباس هایی که حالت شل دارند را از کمد خود بیرون بریزید. چون این نوع پوشش اندام شما را آویزان و چاق تر از آنچه هستید نشان می دهند.
  • در صورتی که قصد دارید شلوار بپوشید، دور شلوارهای خمره ای یک خط قرمز بکشید زیرا قسمت کمر و باسن شما را بسیار پهن و بد شکل نشان خواهند داد. به جای آن می توانید از شلوار های راسته استفاده نمایید.
  • موهای خود را خیلی کوتاه نکنید. این کار صورت شما را گرد و چاق تر نشان می دهد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید