لباس پاییزی،چگونه هماهنگ با مد پاییز لباس بپوشیم؟

0

فصل پاییز از راه رسیده است و کم کم لباس های خنک تابستانی جای خود را به ژاکت ها و پوشش های گرم پاییزی می دهند. افرادی که به مد و خوش پوش بودن اهمیت می دهند، همین حالا در حال دستچین کردن لباس های پاییزی شیک و خاص هستند. با ما همراه باشید تا چند سِت لباس پاییزی مد روز را به شما معرفی کنیم.

 

شیک ترین لباس پاییزی کدام است؟

اگر به مدرسه، دانشگاه یا سر کار می روید، احتمالا نمی توانید از برخی رنگ ها یا پوشش های خاص استفاده کنید. به همین دلیل به شما سِت اسپورت شلوار جین و یک سوییشرت کتان به رنگ آجری را پیشنهاد می دهیم. البته بهتر است در انتخاب رنگ سوییشرت به هماهنگی آن با لباس فرم خود نیز توجه کنید.

 

یکی از زیباترین لباس های پاییزی زنانه و دخترانه که هیچگاه از مد نمی افتد، پانچو (یا پانچ) کاموایی است. این پوشش زیبا که با نخ های کاموایی بافته می شود ممکن است به صورت ساده و تک رنگ، یا دارای نقش و نگار باشد که می توانید با توجه به سلیقه خود یک طرح آن را انتخاب کنید و با شلوار لی کشی جذب یا ساپورت های کرک دار بپوشید.

پانچو

 

مهمترین بخش سومین دست زیبای لباس های پاییزی را دامن های بلند تشکیل می دهند. یک دامن لی یا پشمی بلند تا نزدیکی مچ تهیه کنید و آن را با یک بلوز سفید یا مشکی ست کنید. روی آن ها یک روپوش بدون دکمه بپوشید و از ظاهر شیک و جذاب خود لذت ببرید. دقت کنید که رنگ روپوش با دامن همخوانی داشته باشد. این لباس را می توانید با یک نیم بوت پاشنه دار تکمیل نمایید.

شاید براتون جالب باشه:
چگونه یک کفش پاشنه بلند مناسب انتخاب کنیم؟

مانتو دامن پاییزی

 

نکات مهم در سِت کردن لباس پاییزی

در پایان چند نکته مهم را در انتخاب لباس پاییزی خود مد نظر قرار دهید:

  • مهمترین نکته این است که باید در پوشش پاییزی خود راحت باشید و قدرت حرکت را از خود نگیرید.
  • به یاد داشته باشید که انتخاب لباس برای هر شخص منحصر بفرد است و باید لباس پاییزی خود را مناسب با فرم اندامتان انتخاب کنید تا برازنده شما باشد.
  • بهتر است در پوشش پاییزی خود از رنگ های گرم استفاده کنید تا با این فصل هماهنگ باشید.
  • در انتخاب کفش به کیفیت بیشتر از ظاهر توجه کنید و کفشی بخرید که اگر در باران پاییزی قصد قدم زدن داشتید، آب به آن نفوذ نکند.

 

پیشنهاد اسکای پیا برای شما:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید